Гарантії та повернення

Гарантійні випадки

Інтернет-магазин посуду "Твоя тарілка" реалізує тільки якісний, перевірений і сертифікований товар відомих виробників. Повернення або обмін товару здійснюється протягом 14 календарних днів з моменту оплати і доставки товару. Нижче описані умови, при яких товар повертається, а так само представлений порядок повернення товару. Для того, щоб ми безкоштовно обміняли пошкоджений товар, необхідно що б ви:


У поштовому відділенні, в присутності співробітника компанії перевізника, при отриманні замовлення відкрили і перевірили товар на цілісність.

 Якщо товар пошкоджений, таке іноді на превеликий наш жаль трапляється, потрібно разом з начальником відділення скласти акт про пошкодження, в якому будуть описані існуючі пошкодження (форма 51), а так само зробити фото пошкоджень. Цей акт складається в трьох примірниках і повинен бути підписаний Вами і начальником відділення транспортної компанії. Один примірник акта залишається у Вас.


Після цього ви повинні зв'язатися з нашим менеджером. І ми відправимо вам заміну якомога швидше.

 Фінансові питання між нами (Твоя тарілка) і транспортною компанією ми вирішимо самі.

Гарантія не поширюється якщо:

Повернення замовлення, безкоштовний обмін товару, моральне незадоволення покупкою не приймаються ні нами, ні транспортною компанією, якщо ви не відкрили посилку при отриманні.

Повернення

Відповідно до ст.9 закону України «Про захист прав споживачів»:
 «Права споживача при прідбанні товару належної якості:
1. Споживач має право обміняти непродовольчий товар належної якості на аналогічний у продавця, в якого він був придбаний, якщо товар не задовольнив його за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути ним використаний за призначенням.
Споживач має право на обмін товару належної якості протягом чотирнадцяти днів, не рахуючи дня купівлі, якщо триваліший строк не оголошений продавцем.
Обмін товару належної якості провадиться, якщо він не використовувався і якщо збережено його товарний вигляд (упаковка), споживчі властивості, пломби, ярлики, а також розрахунковий документ, виданий споживачеві разом з проданим товаром.
2. Якщо на момент обміну аналогічного товару немає у продажу, споживач має право або придбати будь-які інші товари з наявного асортименту з відповідним перерахуванням вартості, або розірвати договір та одержати назад гроші у розмірі вартості повернутого товару, або здійснити обмін товару на аналогічний при першому ж надходженні відповідного товару в продаж. Продавець зобов'язаний у день надходження товару в продаж повідомити про це споживача, який вимагає обміну товару.
3. При розірванні договору купівлі-продажу розрахунки із споживачем провадяться виходячи з вартості товару на час його купівлі. Гроші, сплачені за товар, повертаються споживачеві у день розірвання договору, а в разі неможливості повернути гроші у день розірвання договору - в інший строк за домовленістю сторін, але не пізніше ніж протягом семи днів.»

Обмін або повернення можуть бути проведені за умови, якщо товар належної якості, якщо не був в експлуатації, збережено його товарний вид, споживчі властивості, комплектація, супровідна документація, що входить в комплектацію товару, не порушена упаковка *, збережені пломби, фабричні ярлики і товарний чек .
* - часткове або повне порушення зовнішнього вигляду, цілісності упаковки, відсутність будь-яких компонентів упаковки або їх сильне пошкодження.

Обмін і повернення товарів належної якості здійснюються за рахунок покупця протягом 14 днів не рахуючи дня покупки, за умови дотримання вищевказаних вимог.

Якщо протягом 14 днів з яких-небудь причин у покупця не виходить привезти придбаний товар, кур'єр компанії Нова Пошта може забрати його для оформлення повернення, вартість даної послуги - 45-100 грн. (В залежності від об*єму і району).

Обміну / поверненню не підлягають товари належної якості з наступного переліку:
- товари в одноразовій упаковці, якщо вони були розпаковані;
- товари, що не підлягають обміну / поверненню відповідно до "Закону про захист прав споживачів" визначені постановою Кабінету Міністрів України № 172 від 19.03.1994р.